test2 FAQ - Oficjalny sklep marki La Millou - dla dzieci i rodziców. test
 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA?

Jak długo trwa realizacji zamówienia?

Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaakceptowaniu wpłaty i zmianie statusu zamówienia na "KOMPLETOWANE". Od tego czasu zamówienie wysyłamy w ciągu 10 dni roboczych. 

Jakie są koszty wysyłki w Polsce ?

Kurier - 14 zł za jedną paczkę. Korzystamy z usług firmy kurierskiej GLS oraz InPost. Podane koszty dotyczą wysyłek krajowych.

 

Formy płatności

Oferujemy następujące sposoby płatności za zamówione produkty:

a) płatność online za pośrednictwem Systemu Przelewy24. W przypadku odrzucenia transakcji prosimy o bezpośredni kontakt  z Przelewy24 za pomocą formularza.

b) płatność online za pośrednictwem systemu PayPal. W przypadku problemów, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

*Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem systemów płatności online oraz postępowanie reklamacyjne dostępne są na stronie www.przelewy24.pl oraz www.paypal.com.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że nie prowadzimy sprzedaży za pobraniem.

 

Co oznacza informacja "Produkt chwilowo niedostępny" 

Ta informacja oznacza, że oczekujemy na realizację zlecenia ze szwalni, albo na dostawę tkaniny potrzebnej do uszycia danego wzoru. W pierwszym przypadku czas oczekiwania wynosi około 1-2 tygodnie. W przypadku braku tkaniny lub innego surowca, czas ten może wydłużyć się do dwóch miesięcy. Jeżeli zależy Wam na czasie napiszcie do nas maila w sprawie dostępności produktów na bok@lamillou.com podamy dokładniejszych informacji lub sprawdzimy dostępność u naszych dystrybutorów. 

 

Chciałabym/chciałbym kupić konkretny produkt, który u Was jest niedostępny. Jak to zrobić?

Gorąco zachęcamy do przejrzenia szerokiej oferty naszych dystrybutorów, dostępnej w zakładce SKLEPY. Znajdziecie tam Państwo ogromny wybór naszych produktów, które u nas są czasowo/chwilowo lub już na stałe (z powodu np wycofania kolekcji) niedostępne. Wystarczy jeden klik na logo wybranego sklepu i zostaniecie przekierowani do naszego asortymentu w wybranym sklepie - to naprawdę proste! Polecamy ten sposób, gdyż dzięki temu możecie napotkać bardzo atrakcyjne promocje cenowe i odnaleźć prawdziwe perełki La Millou.

 

Czym wypełnione są kocyki? Czy są bezpieczne dla alergików?

Wypełnienie naszych kocyków, poduszek i przytulanek stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa. Szczegółowe informacje odnośnie rodzaju wykorzystywanych tkanin i wypełnień, oraz certyfikatów, znajdują się w zakładce "Bezpieczeństwo".

 

Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Oświadczenie - Formularz zwrotu towaru, można pobrać na dole strony.