test2 La Millou - FAQ test
 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA?

Jak długo trwa realizacji zamówienia?

Jeśli produkt jest dostępny od ręki, realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaakceptowaniu wpłaty i zmianie statusu zamówienia na "KOMPLETOWANE" w ciągu 48h. Wysyłka kurierem trwa 48h w dni robocze.

 

Jakie są koszty wysyłki w Polsce ?

Kurier - 14 zł za jedną paczkę. Korzystamy z usług firmy kurierskiej GLS oraz DHL. Podane koszty dotyczą wysyłek krajowych.

 

Formy płatności

Oferujemy następujące sposoby płatności za zamówione produkty:

a) przelew (przedpłata): należność za zamówienie zostanie przekazana na rachunek bankowy sklepu podany w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

b) płatność online za pośrednictwem systemu Przelewy24. W przypadku odrzucenia transakcji prosimy o bezpośredni kontakt z Przelewy24: https://www.przelewy24.pl/kontakt

c) płatność online za pośrednictwem systemu Paypal

*Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem Systemu Przelewy24 oraz postępowanie reklamacyjne dostępne są na stronie https://www.przelewy24.pl.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że nie prowadzimy sprzedaży za pobraniem.

 

Co oznacza informacja "Produkt chwilowo niedostępny" 

Ta informacja oznacza, że oczekujemy na realizację zlecenia ze szwalni, albo na dostawę tkaniny potrzebnej do uszycia danego wzoru. W pierwszym przypadku czas oczekiwania wynosi około 1-2 tygodnie. W przypadku braku tkaniny lub innego surowca, czas ten może wydłużyć się do dwóch miesięcy. Jeżeli zależy Wam na czasie napiszcie do nas maila w sprawie dostępności produktów na bok@lamillou.com podamy dokładniejszych informacji lub sprawdzimy dostępność u naszych dystrybutorów. 

 

Chciałabym/chciałbym kupić konkretny produkt, który u Was jest niedostępny. Jak to zrobić?

Gorąco zachęcamy do przejrzenia szerokiej oferty naszych dystrybutorów, dostępnej w zakładce SKLEPY. Znajdziecie tam Państwo ogromny wybór naszych produktów, które u nas są czasowo/chwilowo lub już na stałe (z powodu np wycofania kolekcji) niedostępne. Wystarczy jeden klik na logo wybranego sklepu i zostaniecie przekierowani do naszego asortymentu w wybranym sklepie - to naprawdę proste! Polecamy ten sposób, gdyż dzięki temu możecie napotkać bardzo atrakcyjne promocje cenowe i odnaleźć prawdziwe perełki La Millou.

 

Gdzie mogę odebrać zamówienie osobiście ?

Zamówienie można odebrać w sklepie przy ul. Klimczaka 1, Warszawa, w godzinach 10:00 - 20:30 od poniedziałku do piątku, sobota - niedziela w godzinach 10:00 - 19:00

 

Czym wypełnione są kocyki? Czy są bezpieczne dla alergików?

Wypełnienie naszych kocyków, poduszek i przytulanek stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa. Szczegółowe informacje odnośnie rodzaju wykorzystywanych tkanin i wypełnień, oraz certyfikatów, znajdują się w zakładce "Bezpieczeństwo".

 

Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Oświadczenie - Formularz zwrotu towaru, można pobrać na dole strony.

 

 

Baner promocyjny
Jeśli po kilku minutach nie otrzymałaś/eś wiadomości, sprawdź czy e-mail nie wylądował w spamie.
Subskrybując wyrażam zgodę na przesłanie na mojego maila przez SMARTINO SP.Z.O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com