test2 Oficjalny sklep marki La Millou - dla dzieci i rodziców. - O La Millou test

WITAJCIE W NASZYM ŚWIECIE

Można by o nas rzec niepoprawni marzyciele, którzy kolorują rzeczywistość. Jesteśmy prawdziwymi czarodziejami, każdego dnia staramy się o to aby dzieciństwo każdego malucha było jak najbardziej magiczne i radosne! Kreujemy, malujemy, bawimy się wzorami, kolorami i dodatkami. Staramy się, Wśród naszych produktów znajdzie się coś dla każdego – miłośników klasyki, awangardy i dla tych, którzy zwariowaliby bez odrobiny szaleństwa ;) 

 

Jesteśmy otwarci na nowe, sztywne ramy nie są dla nas. Zapomnieliśmy już co oznacza słowa trend, stąpamy własnymi ścieżkami i eksperymentujemy starając się wykreować jak najbardziej magiczną rzeczywistość dla tych młodszych i starszych.  Dzieci są dla nas najważniejsze, dlatego postanowiliśmy im uchylać nieba, otwierać horyzonty, kolorować dzieciństwo wszystkimi barwami świata.

 

To z nimi miękko i bezpiecznie zderzamy nasze nowe pomysły, a ich uśmiech i zadowolenie pozwalają nam sądzić, że zrobiliśmy wszystko najlepiej jak tylko się dało. Od pierwszej szalonej myśli, od pierwszego szkicu, aż do ostatniego szwu i zapakowania produktu w nasz firmowy woreczek. Wiemy, że wraz z naszym produktem otrzymali to, co w nas najlepsze i to, czym kochamy się dzielić - niczym nieograniczona radość.

Dla nas La Millou oznacza miło, kolorowo i bezpiecznie. Trzymamy się tej dewizy jak miś koala gałęzi i patrząc na rosnącą liczbę uśmiechniętych twarzy, wiemy, że dalej musimy tak trzymać. Polubiły nas polskie dzieci i polscy rodzice, ale do La Millou przytulają się również setki, a nawet już tysiące fantastycznych ludzi na kilku kontynentach...

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty, a wiele z naszych produktów uzyskało nagrody lub wyróżnienie w prestiżowych konkursach a także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Chcieliśmy i nadal chcemy, by wszystko, co wychodzi spod naszych rąk kojarzyło się z czymś wyjątkowym. Usilnie opieramy się bylejakości, kiczowi, by La Millou było dla wszystkich przykładem tego, że w naszym kraju, spotykając na swojej drodze odpowiednich ludzi, da się zrobić produkty, których nie powstydziłaby się żadna matka na całym świecie.

Tu w La Millou nie ma tajemnic. Jeśli masz nawet najdziwniejsze pytanie na temat naszych produktów lub materiałów – po prostu napisz do nas lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy dla Ciebie chwilę na pogawędkę, bo dzięki nim jesteśmy bogatsi o doświadczenia i opinie, które płyną z ust i maili najważniejszych dla nas ludzi - troskliwych i dumnych rodziców.

Uśmiechnięty jak zawsze, Zespół La Millou

BEZPIECZEŃSTWO

bezpieczenstwo

Lubimy się bawić, ale nigdy w eksperymenty, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a przez sito naszych, często bardzo długich, poszukiwań przechodzą tylko te surowce, których właściwości potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i atestami. I już. Na całym świecie usilnie szukamy bezpieczeństwa dla dziecka i pewności dla mamy. Dbamy, aby nasze produkty nie zawierały substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka, gwarantując prawidłowy rozwój i przyjazne środowisko. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami tkanin. Surowce używane w produkcji naszych artykułów spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Produkty posiadające ten certyfikat spełniają restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci.

Nasze tkaniny są wytrzymałe i jednocześnie delikatne. Kolory pozostają żywe i trwałe dzięki unikalnej a zarazem bardzo bezpiecznej metodzie nadruku, potwierdzonej Certyfikatem Oeko-Tex 100.

Wypełnienia w naszych kołderkach i poduszkach wykonane są z najwyższej jakości antyalergicznej włókniny silikonowej, posiadającej Certyfikat Oeko-Tex 100.

Również nici, których używamy posiadają Certyfikat Oeko-Tex 100.

Nieprzemakalna folia i inne plastikowe materiały wykorzystywane w naszych akcesoriach nie zawierają ftalanów ani BPA.

Nasze produkty są pozbawione niebezpiecznych elementów. W śpiworkach do spania, gdzie zastosowaliśmy zamek – jest on ukryty a korpusik nie posiada wystających elementów – zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w produktach dla małych dzieci.

Wypełnione kołderki i poduszki (jak również pozostałe produkty La Millou®) można prać w pralce, co w szybki i łatwy sposób pozwala na zachowanie maksymalnej czystości.

Tasiemki i metki w Sensorach Fun Pad™ mają długość zgodną z wymogami bezpieczeństwa.

Nasze poduszki dla niemowląt są bardzo płaskie, dzięki temu główka dziecka nie zapadnie się w nich.

Skrzydełka Angel's Wings® otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op- 4636/2014 ważną do 30.03.2020 roku.

Zabawki La Millou® wyprodukowane są zgodnie z dyrektywami dotyczącymi produkcji artykułów dla niemowląt (w tym zgodnie z najnowszymi zmianami z 20 lipca 2011 r.)

Gryzak Woody Bunny otrzymał opinię IMD nr Op-4828/2016 ważną do 15.03.2019 roku.

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNE PRODUKTY?

oryginalnosc

Od pierwszej do ostatniej nitki dbamy o to, by nasze produkty cieszyły Was swoją jakością, kolorami i delikatnością. Gdy spojrzycie na nasze produkty, gdy ich dotkniecie, to poczujecie, że to nie są tylko puste słowa, ale sens naszej pracy. Gdy kończymy tworzyć każdy produkt, sygnujemy go naszą metką, doczepiamy gustowny karnecik oraz zawieszkę serduszko i delikatnie składamy do firmowego woreczka, torebki lub eleganckiego pudełka. Tak misternie sporządzony pakunek trafia do Waszych rąk. Możecie sami poczuć frajdę rozpakowywania go lub jak najlepszy prezent dać tę frajdę komuś bliskiemu.

KARNECIK

Nasz firmowy karnecik oprócz tego, że jest ładny pozwala napisać Ci kilka miłych słów dla kogoś bliskiego, a nawet umieścić niewielki rysunek. Mała rzecz, a cieszy.

PŁÓCIENNY WORECZEK LUB ELEGANCKIE PUDEŁKO

Jak wiecie, dbamy o nasze produkty. Dlatego też, żaden z nich nie wychodzi od nas pozbawiony ochrony. Zawsze dostaniesz go w naszym firmowym woreczku lub eleganckim pudełku. Łatwiej przenosić, przyjemniej podarować.

ZAWIESZKA SERDUSZKO

Zawsze chcemy, abyście poczuli, że wkładamy w naszą pracę całe serce. I pewnie dlatego do każdego produktu La Millou dołączamy zawieszkę‐serduszko. Uśmiech i serce podarować najłatwiej.

METKA

Nikogo pewnie nie dziwi, że nasze produkty mają oryginalną metkę – przecież wszyscy tak robią. Ale nasza metka to coś więcej. To jak pieczęć gwarancyjna, mówiąca że produkt jest gotowy, sprawdzony i możecie się nim cieszyć do woli.

JAK PAKUJEMY NASZE PRODUKTY?

jak-pakujemy-nasze-produkty

Jak już pewnie wiecie robimy dużo ważnych rzeczy, żeby Wasz produkt był idealny i pozostał taki przez długie lata. Gdy kończymy go tworzyć, sygnujemy go naszą metką, doczepiamy gustowny bilecik oraz zawieszkę serduszko i delikatnie składamy do firmowego woreczka lub eleganckiego pudełka. I już. Tak misternie sporządzony pakunek trafia do Waszych rąk. Możecie sami poczuć frajdę rozpakowywania go lub jak najlepszy prezent dać tę frajdę komuś bliskiemu. Nie mamy nic przeciwko temu – dla nas frajda to frajda.

OBSŁUGA KLIENTA

obsluga

Zapraszamy do kontaktu z nami zawsze, gdy będziecie chcieli się dowiedzieć o dostawach, nowościach, informacja o zamówieniach z e-sklepu, gdy będziecie chcieli z nami współpracować, a także wtedy, gdy chcecie się podzielić z nami Waszą radością. Gwarantujemy, że tu nikt nie odeśle Was z kwitkiem i nigdy nie zaznacie goryczy rozczarowania.

Sekcja obsadzona przez empatycznych dyplomatów, którzy jak nikt inny na świecie potrafią rzucać satysfakcją w klientów naszego e-sklepu. Dodatkowo, jeśli nasz system nie udzielił wystarczających informacji na temat złożonego przez Was zamówienia, to tylko one udzielą Wam wyczerpującej odpowiedzi.

AMBASADORZY LA MILLOU

Lubimy pracować z fajnymi ludźmi dlatego do współpracy zapraszamy znanych polskich artystów. Do świata La Millou dołączyli już: Anna Mucha, Magdalena Różczka, Katarzyna Zielińska, Maja Bohosiewicz, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Staszek Karpiel-Bułecka. Wszystko, co użyliśmy do produkcji naszych wyrobów – czyli materiały, nici i dodatki – jest gruntownie przebadane, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i atesty. Sposób, w jaki wykonujemy nasze produkty gwarantuje, że nawet najbardziej szalone zabawy z naszymi produktami będą dawały poczucie bezpieczeństwa już od momentu narodzin.

Anna Skura

I love you to the moon and back, to kolekcja, którą stworzyliśmy z Anną Skurą, ambitną, przedsiębiorczą Mamą, podróżniczką i właścicielką bloga WhatAnnaWears, założycielką @thenusastore. Uwielbiamy pracę z wyjątkowymi, inspirującymi osobami i taka właśnie jest Ania! Nasza wspólna kolekcja odzwierciedla to co kocha Ania: styl Boho połączony z motywem kosmosu oraz charakterystyczną dla naszych wzorów kreskę, która sprawia, że kolekcja jest niezwykle delikatna i unikatowa. I love to the moon and back - bo tak właśnie nazywa się kolekcja jest nawiązaniem do ogromnej miłości jaką Mama darzy swoje dziecko!

Marcin Tyszka

Z Marcinem łączy nas przyjaźń, miłość do sztuki i designu. Łączy nas pasja do obserwowania świata i inspirowania się jego pięknem. Dzięki niemu poznałyśmy bogactwo świata roślin i odkryłyśmy w nim niekończący się potencjał tworzenia.

Początkiem naszej wspólnej historii był…prezent. Wielkoformatowe zdjęcie pięknego, kolorowego bukietu kwiatów. Już kilka dni później pokazałyśmy Marcinowi koc, który zdobiła właśnie ta fotografia.    To był pierwszy impuls do rozpoczęcia naszej wspólnej pracy nad kolekcją inspirowaną roślinami.

Marcin Tyszka to światowej sławy fotograf, miłośnik mody, sztuki i projektowania wnętrz. Jednak od wielu lat jego największą pasją są właśnie rośliny. Kolekcjonuje egzotyczne gatunki kwiatów, palm oraz litografie przedstawiające orchidee. To w otoczeniu natury i zieleni czuje się najlepiej, pobudza swoją kreatywność i pasję do tworzenia. 

Głębia kolorów i niemal bajkowa kreska była inspiracją do stworzenia kolekcji La Millou by Marcin Tyszka.

Litografie były bazą dla powstałych wzorów - po zeskanowaniu prac zacząłem bawić się formą, eksperymentować. Powstały z tego motywy, które łączą dwa światy - bajkowy, kolorowy i trochę abstrakcyjny świat bliski dzieciom oraz głębokie printy z zachodnich wybiegów mody. To jednocześnie połączenie mojego świata - zawodowego, związanego z modą i prywatnego - pełnego natury i roślin - wyjaśnia Marcin Tyszka. Moja mama często śmieje się, że to obsesja - dodaje. 

Poza typowymi dla La Millou produktami, takimi jak koce i pościele, w kolekcji znajdują się kimona dla mamy i córki. Kolekcja La Millou by Marcin Tyszka będzie się z czasem rozszerzać o nowe produkty.

Premierowe produkty mają bogate, intensywne kolory, ale w projektach Marcina pojawią się także pastelowe, delikatniejsze wzory. 

Wiemy, jak ważna jest dla Was jakość, ale też praktyczne podejście i oszczędność czasu, dlatego wszystkie produkty La Millou można prać w pralce. Dzięki starannie dobranym materiałom produkty schną bardzo szybko, zachowując jakość i wyrazistość kolorów!

Zapraszamy do bajkowego świata roślin! -:) 

Małgorzata Rozenek - Majdan

Kolekcja Lady Peony to powiew świeżości i delikatności nadchodzącej wiosny. Dominującym kolorem tego wzoru jest pastelowy róż, przełamany bielą oraz głębokim odcieniem zieleni. Motywy przewodnie to peonie, ulubione kwiaty Małgorzaty Rozenek-Majdan, liście i urzekająca biała papuga. Lady Peony to początek wiosennej oferty od La Millou.

MACIEJ ZAKOŚCIELNY

Nieustraszony i bohaterski Dzielny Lew to prześliczna chłopięca kolekcja autorstwa Macieja Zakościelnego. Aktor zaprojektował ją z myślą o swoim synku, a także o każdym małym chłopcu, który marzy, aby zostać Strażakiem:) Dzielny Lew pojawił się w całym asortymencie naszych produktów. Dziękujemy za dobrą energię, jaką wnosi Maciek na pokład La Millou!

MAJA BOHOSIEWICZ

Who's the rainbow master? - to pytanie zadała sobie Maja Bohosiewicz przed stworzeniem pastelowego świata kolorowych jednorożców. Tutaj tęcza goni tęczę, radość przeplata się z fantazją, a Maja z uśmiechem na ustach i typowym dla siebie szaleństwem oprowadzi Was po krainie władców tęczy. Wystarczy zajrzeć.

ANNA MUCHA

Aktorka, mama dwóch urwisów, prawdziwy wulkan energii! Ania Mucha jest z nami i wspiera prawie od początku, bo aż od 2012 roku! Kibicowała nam kiedy byłyśmy naprawdę malutkim, raczkującym biznesem. Ania zaprojektowała dwie kultowe kolekcje: kolorowe, designerskie Ptasie Radio, oraz niespotykany, wyszukany wzór Royal Skulls- kto jest z nami od dawna, na pewno pamięta te kolekcje! Mimo, że te kultowe wzory już się wyprzedały, to Ania nadal jest naszą najwierniejszą fanką: w podróży nie rozstaje się z naszą kurą, uwielbia nasze kocyki i pościele, jest duża szansa, że kiedy spotkasz Ją na mieście, będzie miała ze sobą nasz plecak.

KURA, KTÓRA ZNIOSŁA SZCZĘŚLIWE JAJKA

Poznajcie historię Kurki Babci Dany. Niby zwykła historia, ale odbiła swoje pozytywne piętno na La Millou i jest dla nas bardzo bliska. Otóż jakiś czas temu Babcia Dana – teściowa szefowej – wymyśliła, zaprojektowała, uszyła i podarowała swoim dwóm synom i mężowi kurkę-poduszkę. I… zrobiła rodzinną furorę. Kilka dni później kurka trafiła do naszego showroomu, bo szefowa bardzo chciała pochwalić się nią swojej wspólniczce. Kurka leżała tam jakiś czas, bo nikt jej nie chciał oddać, a każdy kto przychodził do La Millou, chciał ją kupić, choć nie było jej w ofercie. Tak więc zupełnie przypadkiem, kurka, która zachwycała wszystkich trafiła do produkcji – wszak klient to nasz pan. Kurka jest i piękna i wielofunkcyjna. Ma pełnić ważne role przez lata, więc na początku jest poduszką dla przyszłych mam, potem poduszką do karmienia, leżaczkiem dla niemowlaka, potem maskotką, a często kończy też jako podkładka pod laptopa.

W pierwszej wersji Kurka Babci Dany miała filcowe oczy i filcowe kukuryku i trochę różniła się od tej, którą możecie zdobyć teraz. Ale już po roku była cała bawełniana i miała piękny, mięciutki brzuszek. I taka udoskonalona kurka w 2013 roku, ku naszemu zdumieniu (i szczęściu!) otrzymała nagrodę Produkt Roku magazynu Mam Dziecko. I tak oto kurkę Babci Dany zaczął poznawać cały świat. Dziś zamawiają ją w USA, Izraelu, Korei Południowej, na Tajwanie, a nawet w Australii. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęsliwe i dumne,że produkt, który powstał – jakby nie patrzeć - z miłości do dzieci, dziś cieszy je prawie na całym świecie.

PIERWSZY KOCYK MINKY

Czy wiecie, że pierwszy kocyk minky w Polsce powstał właśnie u nas – w La Millou?

To najprawdziwsza prawda:-) To był czerwiec 2011, dosyć gorący, nie tylko ze względu na temperaturę. To właśnie wtedy, po 6 miesiącach szalonych poszukiwań idealnej tkaniny, dobierania dodatków, picia kawy, nieprzespanych nocy, zastanawiania się i testowania – powstał ON - kocyk z wypełnieniem minky.

Szukaliśmy czegoś, co połączy puchatość kołderki oraz przyjemną miękkość minky. I to właśnie ON trafił do sprzedaży – właściwie nie kocyk tylko kocyko-kołderka. Pasuje i do wózka i do łóżka. Pomaga utulić dziecko do snu, chroni przed chłodem i wiatrem. ON ma właściwie tylko jedną zaletę, ale za to jaką – brak wad! Jest idealny jeśli chodzi o utrzymanie czystości i praktycznie niezniszczalny. To nasz kolejny powód do dumy, klasyk La Millou, Jego Miękkość – kocyk Minky.

Baner promocyjny
Jeśli po kilku minutach nie otrzymałaś/eś wiadomości, sprawdź czy e-mail nie wylądował w spamie.
Subskrybując wyrażam zgodę na przesłanie na mojego maila przez SMARTINO SP.Z.O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com